Цинізм: 1917 і андрофаги

07 квітня 2022 року. 43 день битви. Більше не будемо учасникам Кіберджури говорити слово "ашкеназі". Бо у 2021 році кагебешною агентурою в Україні за завданням і за гроші спецслужб ерефії був перевиданий і перевведений ленінський декрет №3, який в Британії назвали "законом про антисемітизм". Тому просто цифра "1917". Ця цифра позначає момент, коли 1917 взали владу, знищили російську імперію разом з німецько-українською елітою і створили Новий Апартеїд під брехливою назвою "Совєтскій  Союз". Навіть назва була брехлива, бо не було ніякого "союзу", а були захоплені, поневолені і пограбовані території з обдуреним комуністичною риторикою населенням. 

У 1993 році на стіл В. Чорноволу і М.Бойчишину поклали копію статті в журналі "Воєнная мисль" про підготовку офіцерських кадрів для армії РФ, кооптованих з реокупованої території України. Стаття пролежала в редакторському портфелі декілька років, а так як її автором був якийсь генерал, не опублікувати не могли. Так що процес "РЕОКУПАЦІЇ" не закінчувався ще при Кравчуку...
Деяким народам пощастило вирватися з під влади 1917. Але не надовго. Самі 1917 - не є генетично жадібіними циніками. Вони як і андрофаги - прагматики. Ніщо не повинно пропадати в харчовому ланцюгу бо "економіка має бути економною" - гасло 20-х років. Але саме через "економну економіку" 1917 починали прозрівати, що населення та його стан теж мають якесь значення у "побудові комунізму". Бо "комунізму" навіть уже для партноменклатуи і КГБ, яка на 70-80% була з числа 1917, не вистачало (більш докладно тут у вдіео >>>). Та написання цього посту спровокували не спогади, а реалії. Реалії того цинізму, який побудований на брехні 1917 з 1917 року. Володимир Рунець пише в соцмережі і викладає наступні два фото, які зроблені в катюжанській школі. На першому - поліція викопує тіла цивільних, яких розстріляли андрофаги просто на вулицях. А потім вбитих дозволили поховати на шкільному подвір'ї. Захованих хаотично людей в селі багато. Потроху поліція робить ексгумацію та ідентифікує. Найстрашніше, що бачив в житті пан Володимир, коли родичі опізнають напіврозкладені, розстріляні тіла близьких. Але для Савєтского Союза і 1917 - то скрєпна і багато разів повторювана історія. 
Катюжанка. Пдвіря школи після андрофагів яких прислали в Україну ашкеназі - 1917.
На другому фото - напис, який російські злочинці залишили українським дітям на класній дошці, коли тікали. Сама школа в Катюжанці розграбована - крали все. Від дитячих ноутбуків до коштовного кухонного обладнання. Вивезли не лише нові пароконвектомати, ба навіть кухонні столи з нержавійки.  Кінець цитати. 
Цинізм комуністів від 1917 року не змінився, лише став більш відвертим.

І знову повертаємося до 1917 та "кращих" комуністичних практик від 1917. Ігор Мосійчук пише, що в Бучі андрофаги працювали за зараннє підготовленим спискам: шукали ветеранів АТО, силових структур, власників мисливської зброї. Наказ був при виявленні ліквідувати. І питає - звідки у них такі списки з іменами і адресами?  Олександр Грибчатов з Краматорська відповідає. В Маріуполі такі списки збирала місцева партія ОПЗЖ Вадима Рабіновича і наводить фото місцевої газетки опезеешників. Ось такі вони, "нєтакіє как всє" за гроші КГБ.


 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

#Чорнобаївка #200 VS #Валаам #300

Ідіотократія: скільки років залишилося до перемоги дурості?

Кіберджура: гуманітарний фронт