Кіберджура - це творчість. Творчість за допомогою хмарних технологій облаштування простору ArcGIS OnLine. Технологій, які визначені наказом Головнокомандувача базовими в Збройних Силах України. Колись Кіберджура стане основою Військово-патріотичної гри "Сокіл"/"Джура". Сьогодні Кіберджура - це набір перших кроків у світ сучасних кібертехнологій майбутнього. Зв'язок з автором блогу щоб долучитися до Кіберджури через е-пошту на сторінці "Всесвітня програма Esri з модернізації шкільної освіти".
Лідери і реальність
Отримати посилання
Facebook
Twitter
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Один із сучасників створення ЦРУ, американський бригадний генерал Вашингтон Плетт у своїй книзі "Інформаційна робота стратегічної розвідки. Основні принципи" (Platt, W. Strategic Intelligence Production. Basic Principles. — New York: Frederic A. Praeger, 1957) акцентує увагу не тільки на об'єктах інтересу, а і на ментальності громадян країн, де знаходяться такі об'єкти. І на сьогодні, як показує досвід, у сфері освіти та виховання молоді ми маємо таку картину (фото з Фейсбуку). Ви особисто стикаєтеся з подібною ж реальністю?
Еволюційна відстань між поколіннями.
Можна сперечатися про деталі, але реальність підтверджується наслідками. Молодь хоче виїхати туди, де кращі технології та краща якість життя, а більшість батьків вважають, що це нормально. Про перемогу дурості батьків, які інвестували усе життя в добробут і процвітання сусідніх країн-конкурентів щоб їм не було кому подати води на старості літ, було розглянуто раніше, в іншому пості. Проте, там де адекватно усвідомили реальність, там можна говорити про лідерство.
15 травня 2021 року у львівському Ліцеї імені Героїв Крут був день "відкритих дверей". Такі заходи проводять усі заклади освіти, які хочуть отримати більш-менш якісних абітурієнтів в умовах демографії що падає. І чим заклади освіти можуть зацікавити майбутніх школярів чи ліцеїстів? Звичайно, привітливістю персоналу і грамотними презентаціями, якісним освітнім простором, обладнанням та обіцянками щасливого майбутнього: "якісними робочими місцями які приносять радість" згідно з однією з глобальних цілей Європейського Союзу. А тепер питання: які спроможності у навчального закладу дотриматися такої обіцянки? Якими технологіями володіє школа щоб забезпечити своєму випускнику "якісне робоче місце яке приносить радість"? І відповідь на це питання дав колектив Ліцею імені Героїв Крут завдяки Глобальному проекту модернізації освіти у світі та хмарним технологіям від Esri.
Ліцеїсти команди "Джура-кіборг - КРУТЯНИ" під час Дня відкритих дверей
15 травня 2021 ознайомили відвідувачів з результатами своєї роботи зі
створення інтерактивних карт-розповідей за допомогою ГІС-технологій та
продемонстрували уміння програмувати і керувати польотом квадрокоптерів.
Команда "Джура-Кіборг-КРУТЯНИ" 15 травня презентувала свою роботу під час Дня відкритих дверей у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Дякуємо МГО "Міжнародна академія геоінформатики" за сприяння у доступі до сучасних ГІС-технологій.
Методист ліцею Пашуля Галина Ярославівна розповіла відвідувачам про застосування ІКТ в освітньому процесі, міжнародну співпрацю та проектну діяльність, зокрема про участь ліцеїстів у підготовці до КШГ "Кіберджура". Віце-сержант Томас Медейка і ліцеїсти Андрій Дулачик та Владислав Аннич розповіли про спільний українсько-литовський проект зі створення інтерактивних карт-розповідей про життя і діяльність Євгена Коновальця, створених за допомогою ArcGIS Story Maps. Віце-сержант Вадим Бондарчук з ліцеїстами Владиславом Корчугановим і Павлом Левицьким продемонстрували можливості програмування та керування польотом квадрокоптерів DJI Tello EDU.
А ваш заклад освіти яку освіту дає дітям - таку щоб на малини до Польщі?
Висновки робіть самі - ваші діти, ваше майбутнє і світ навколо ваш, той світ, який має приносити радість.
Обмінятися напрацюваннями,
задати питання до майстер-класу і після можна на Gisforum (https://gisforum.pp.ua). Ресурс Gisforum (https://gisforum.pp.ua) був створений як доступний майданчик
для комунікацій широкого кола користувачів геоінформаційних систем, незалежно
від їх рівня кваліфікації і спеціалізації. Основні задачі ресурсу:
інформування користувачів
про події у світі геоінформаційних систем і технологій;
надання можливості поставити
запитання і отримати кваліфіковану відповідь від фахівців;
надання можливості створити
дискусію з певного питання або поділитись досвідом;
навчання, підвищення
кваліфікації;
обмін своїми наробітками у
сфері ГІС і програмування;
пошук фахівців і проектів;
популяризація ГІС.
Список розділів не є сталим
і кожен учасник ГІС-форуму може ініціювати обговорення нової теми.
Інтегрований урок з фізики, історії та предмета "Захист України" на тему: "ДРОНИ-ГВИНТОКРИЛИ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ" презентує Ліцей імені Героїв Крут в рамках плану заходів Міжнародної академії геоіфнорматики "Місяця Кібербезпеки – 2022". Стратегічне завдання запровадження в українській освіті хмарних технологій організації простору чітко окреслено у 165 серії "Масяня, 2050". Кацапи мають збагнути і змиритися. Спеціально для відвідувачів з боліт. Насолоджуйтеся картиною майбутнього. А у нас після фізики буде урок хімії: будемо оцінювати вплив хімічних елементів розкладення московитів в українських чороземах. "Ворог, маючи перевагу працює так як написано в підручниках тактичної вогневої підготовки. Ми діємо більш сучасними методами, які взагалі не прописані в жодному з підручників будь-якої країни світу”, - стверджує пілот Вадим Ворошилов із позивним “Karaya”. Інформаційна підтримка: ЦТРС МОУ і ІА "АрміяInform" (відеозапис уроку ниж
#Чорнобаївка #200 VS #Валаам #300 Чорнобаївка - це путівка у Валаам-2 для "300" -х, вічний безсмертний барак для дарагіх "расіян" - андрофагів що не стали в степах України "груз 200". Ті що стали гумосом виглядають так (вересень 2022, Харківщина). Бачиш кацапа в Українському чорноземі? А він там. А тепер про майбутнє, яке визначає расіянська культура для расянського глубінного народу. В картинках. Рік - 2022. Але медальки будуть інші. Пральна машина з України в убогій квартирі. Хвора дитина, у якої з аденоїдами - давно дихає ротом, проглядаються стигмати симптомів Дауна чи вроджена алкогольна енцилофатія. Андрофаг ще живий у мертвій країні без сенсів і смислів буття . Валаам - це вирок расіянам, їхня доля . Расіянський солдат - убивця і мародер! Тобі пощастить, якщо станеш добривом в українському чорноземі. Якщо тебе добють свої в твоїй "больнічкє" , де не зможеш пережити "больно". Якщо ж ти виживеш - насолоджуйся своєю картиною світу,
Жовтень 2022 року. Щоб не ображати почуття прихильників кольорів "дитяча несподіванка" чи "зелений членограй", вирішив поставити чорно-білу світлину на заставку, яку позичив з антиукраїнської соціальної мережі з українською назвою. До світлини у пояснювальному тексті теж про електорат у світі, не тільки наш що тішить. У світі творяться немислимі безумства. В англійських газетах повідомлялося про концерт тиші, який дав одного разу якийсь безвісний піаніст. Шумна реклама зробила свою справу – у день концерту зал був сповнений. Віртуоз тиші сідає за рояль і грає, але оскільки всі струни зняті, не лунає жодного звуку. Люди в залі косять одне одного. Кожен чекає, що зробить сусід, і в результаті вся аудиторія сидить затамувавши подих. Після деякого часу гробової тиші концерт закінчується. Піаніст встає та кланяється. Його проводять бурхливими оплесками. Згадали марка Твена? Наступного дня віртуоз тиші розповідає цю історію по телевізору і на закінчення зізнається: &quo
Коментарі
Дописати коментар