"БІБЛІОТЕКА КОМАНДИРА" ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МІЛІТАРНОЇ ІСТОРІЇ

 У світі сучасних цифрових технологій виграє той, хто читає книги. В книгах є головне. Там є досвід успішних практик, тупикових мандрів і, головне, там є ті ідеї, час яких  тоді ще не настав через недостатній рівень технологій. 
В Умовах мережецентричної та кібернетичної воєн перший рівень підготовки бійця - знання минулих поколінь в минулих війнах. Другий рівень - розуміння. Розуміння того, про що знаємо з  книг. Третій рівень - усвідомлення того, про що пройшли попередні покоління. І тільки після цього більшість буде готова до найвищого та головного рівня протистояння - до творчості та інновацій. Тому в КШГ "Кіберджура" вітається теоретичний модуль базової військової підготовки задля більш успішного опанування сучасним хмарними технологіями організації простору.  

Опис програми "Бібліотекакомандира"

Львівського інституту мілітарної історії

Бібліотека командира була заснована 2009 року. Започаткування цієї серії стало реакцією на виразну тенденцію нехтувати мілітарною складовою в українському суспільстві, безвідповідальну настанову його інтелектуальної верстви щодо питань безпеки, а також недалекоглядну, а почасти й злочинну політику роззброєння країни, яку провадили українські політичні еліти з часу здобуття Україною незалежності. На нинішній час у цій серії підготовлено понад 50 видань. Публікуються у друкованій та електронній формах.

Серія покликана допомогти підвищити фахову підготовку українських військовослужбовців, сприяти реформуванню Збройних Сил України, мотивувати громадян до набування військових спеціальностей, а також збільшити їхні шанси на виживання. Важливість цієї серії помітно зросла в умовах нинішньої війни, коли потреба стрімко нарощувати особовий склад ЗСУ наразилася на обмежені можливості чинної системи військового вишколу.

Це серія класичних і сучасних творів з історії воєнного мистецтва, стратегії і тактики, а також армійських посібників.

Серія виходить у співпраці з Видавництвом "Астролябія", яке нині є, по суті, єдиним українським видавництвом, спроможним видавати військову літературу на належному фаховому рівні.

Найвідоміші книги серії — це армійські посібники швейцарського воєнного експерта Ганса фон Даха («Тотальний опір» і «Техніка бою»), які Львівський інститут мілітарної історії та Видавництво "Астролябія" почали видавати у 2014 році.

Це також книги, що входять до лектури курсантів найвідоміших військових навчальних закладів світу (United States Military Academy, Royal Military Academy Sandhurst, École spéciale militaire de Saint-Cyr та ін.), а також відповідні армійські посібники, що допоможуть нашим військовослужбовцям адаптуватися до сучасного озброєння та системи вишколу країн НАТО.

Не менш важливими виданнями серії, є унікальні дослідження з історії військової справи та воєнного мистецтва, як у світі, так і в Україні.

З на даний час доступними виданнями серії можна познайомитися тут: https://astrolabium.com.ua/militarna 

"Солдат. Бойовий посібник військовослужбовця".
 Інформація, викладена в ній, зробить Тебе та Твоє військове формування небезпечнішим для ворога. Ця книга розроблена, щоб боротися з Московією, що має чисельну перевагу, — боротися за будь-якої погоди та в будь-якій місцевості. Описані тут методи довели свою ефективність у бою, зокрема в обороні України.

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ШЕВРОНИ, ЯКІ ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

#Андрофаги

Критичне мислення і кольорові граблі