Кіберджура - це творчість. Творчість за допомогою хмарних технологій облаштування простору ArcGIS OnLine. Технологій, які визначені наказом Головнокомандувача базовими в Збройних Силах України. Колись Кіберджура стане основою Військово-патріотичної гри "Сокіл"/"Джура". Сьогодні Кіберджура - це набір перших кроків у світ сучасних кібертехнологій майбутнього. Зв'язок з автором блогу щоб долучитися до Кіберджури через е-пошту на сторінці "Всесвітня програма Esri з модернізації шкільної освіти".
Ігрові платформи "Кіберджури": АСУВ "Славутич"
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Автоматизована система управління військами “Славутич” розроблена в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського для підвищення ефективності управління військами (силами) від стратегічного до тактичного рівнів управління при підготовці і веденні операцій (бойових дій). В ній автоматизовані найбільш складні і трудомісткі процеси управління, які мають місце на всіх етапах і фазах оперативного планування та ведення операції (бою).
У ВПГ "Кіберджура" на застосування АСУВ "Славутич" покладаються наступні задачі:
-
демонстрація організаторам, виховникам і учасникам
військово-патріотичної гри (ВПГ) "Сокіл"/"Джура" сучасного рівня
розвитку інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ), які
використовуються для аналізу та управління складними об'єктами і
процесами в режимі реального часу;
-
формування уявлення у учасників ВПГ "Кіберджура" про сучасні підходи та
інструментарії для управління міністерствами, відомствами,
адміністративно-територіальними одиницями (область, район, об'єднана
територіальна громада (ОТГ), місто, селище, село);
-
формування навичок у створенні систем управління соціально-значущими
процесами (туризм, екологія, демографія, управління публічними ресурсами
тощо) для профорієнтації молоді та подальшого застосування у власних
життєвих стратегіях (наприклад, https://geoportalua.com/).
Виходячи із завдань та складності предметної області управління в означених сферах, у т.ч. військами, і,як наслідок, складності побудови її адекватної моделі, функціонування засобів автоматизації здійснюється в умовах інформаційної та реалізаційної неоднорідності, розподільності і автономності.
1. Лекція Петра Івановича Стужука
2.Лекція Петра Івановича Студука
3. Лекція Петра Івановича Стужука
Лекції Петра Івановича Стужука присвячені підготовці до проведення інноваційного пілотного проекту - КШГ "Кіберджура". Проект націлений на підготовку молоді до забезпечення обороноздатності України на рівні ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ.
Національний університет оборони України ім. І. Черняховського звертається до виховників, викладачів, батьків учнів і школярів з наступним:
«Запрошуємо усі зацікавлені організації та установи до співпраці за напрямком виховання та підготовки молоді до оборони держави з використанням сучасних інформаційних технологій.
З новинами і відеоматеріалами підготовки та проведення КШГ “Кіберджура” можна ознайомитися на сайті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: nuou.org.ua.
З питань розгортання та налаштування елементів АСУВ “Славутич” у школах та інших навчальних закладах звертайтесь по тел. 044 271 08 94, контактна особа – Клінкіна Наталія Андріївна».
Майстер-клас полковника Олександра Володимировича Рапути 16 лютого 2023 року.
Порівняння американських і радянських (після усунення американцями частини технологічних та конструкторських дефектів і промахів) технологій минулої війни http://udachnyj-enot.com.ua/kakoj-tank-byl-luchshe-t-34-ili-shermana-m4a2/?_utl_t=fb&fbclid=IwAR1DTUTfdeUuvyTrtmqmrGxh6ZV3E_WJgqnETB3tL-_YUUIJrteyRNKy_UQ . Сьогодні технології зміщуються у інші виміри і страти. Але жертвам радянської (московської) пропаганди бажано не забувати уроки Другої світової війни і не від маразматика генерала армії Гарєєва.
Формування завдань нової теми Місяця Кібербезпеки - 2023: "ШЕВРОНИ, ЯКІ ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ". Автор ідеї та розробник нової теми Костиря Всеволод Юрійович, місто Дніпро. Співавтор Галенко Іван Вікторович, місто Київ. Ключове питання над якими будуть працювати команди джур-кіборгів і кіберкадетів: Чому сучасної молоді потрібно знати реальну історію нашої держави та її війська, вміти аналізувати їхні символи та використовуючи інструменти геоінофрмаційних систем (ГІС-технологій) досліджувати бойовий шлях підрозділів (бригад/окремих частин/кораблів) українського війська ? Світлина з Інтернету. Авторам велика подяка. Загальна мета: перехід від радянської технології "офіцерські збори" до клубної традиції країн-членів НАТО. Прикладні завдання з формування українського кіберпростору як базового первинного етапу його захисту і безпеки: започаткування відходу від ленінсько-троцкістського наративу безпам'ятства і безрідності для "м'ясних штурмів" та коруп
#Чорнобаївка #200 VS #Валаам #300 Чорнобаївка - це путівка у Валаам-2 для "300" -х, вічний безсмертний барак для дарагіх "расіян" - андрофагів що не стали в степах України "груз 200". Ті що стали гумосом виглядають так (вересень 2022, Харківщина). Бачиш кацапа в Українському чорноземі? А він там. А тепер про майбутнє, яке визначає расіянська культура для расянського глубінного народу. В картинках. Рік - 2022. Але медальки будуть інші. Пральна машина з України в убогій квартирі. Хвора дитина, у якої з аденоїдами - давно дихає ротом, проглядаються стигмати симптомів Дауна чи вроджена алкогольна енцилофатія. Андрофаг ще живий у мертвій країні без сенсів і смислів буття . Валаам - це вирок расіянам, їхня доля . Расіянський солдат - убивця і мародер! Тобі пощастить, якщо станеш добривом в українському чорноземі. Якщо тебе добють свої в твоїй "больнічкє" , де не зможеш пережити "больно". Якщо ж ти виживеш - насолоджуйся своєю картиною світу,
Жовтень 2022 року. Щоб не ображати почуття прихильників кольорів "дитяча несподіванка" чи "зелений членограй", вирішив поставити чорно-білу світлину на заставку, яку позичив з антиукраїнської соціальної мережі з українською назвою. До світлини у пояснювальному тексті теж про електорат у світі, не тільки наш що тішить. У світі творяться немислимі безумства. В англійських газетах повідомлялося про концерт тиші, який дав одного разу якийсь безвісний піаніст. Шумна реклама зробила свою справу – у день концерту зал був сповнений. Віртуоз тиші сідає за рояль і грає, але оскільки всі струни зняті, не лунає жодного звуку. Люди в залі косять одне одного. Кожен чекає, що зробить сусід, і в результаті вся аудиторія сидить затамувавши подих. Після деякого часу гробової тиші концерт закінчується. Піаніст встає та кланяється. Його проводять бурхливими оплесками. Згадали марка Твена? Наступного дня віртуоз тиші розповідає цю історію по телевізору і на закінчення зізнається: &quo
Порівняння американських і радянських (після усунення американцями частини технологічних та конструкторських дефектів і промахів) технологій минулої війни http://udachnyj-enot.com.ua/kakoj-tank-byl-luchshe-t-34-ili-shermana-m4a2/?_utl_t=fb&fbclid=IwAR1DTUTfdeUuvyTrtmqmrGxh6ZV3E_WJgqnETB3tL-_YUUIJrteyRNKy_UQ .
ВідповістиВидалитиСьогодні технології зміщуються у інші виміри і страти. Але жертвам радянської (московської) пропаганди бажано не забувати уроки Другої світової війни і не від маразматика генерала армії Гарєєва.
Без патріотичного виховання не здобудемо перемоги. https://www.radiosvoboda.org/a/26961747.html
ВідповістиВидалитиДякуємо!
Видалити