Кіберджура - це творчість. Творчість за допомогою хмарних технологій облаштування простору ArcGIS OnLine. Технологій, які визначені наказом Головнокомандувача базовими в Збройних Силах України. Колись Кіберджура стане основою Військово-патріотичної гри "Сокіл"/"Джура". Сьогодні Кіберджура - це набір перших кроків у світ сучасних кібертехнологій майбутнього. Зв'язок з автором блогу щоб долучитися до Кіберджури через е-пошту на сторінці "Всесвітня програма Esri з модернізації шкільної освіти".
Ігрові платформи "Кіберджури": АСУВ "Славутич"
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Автоматизована система управління військами “Славутич” розроблена в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського для підвищення ефективності управління військами (силами) від стратегічного до тактичного рівнів управління при підготовці і веденні операцій (бойових дій). В ній автоматизовані найбільш складні і трудомісткі процеси управління, які мають місце на всіх етапах і фазах оперативного планування та ведення операції (бою).
У ВПГ "Кіберджура" на застосування АСУВ "Славутич" покладаються наступні задачі:
-
демонстрація організаторам, виховникам і учасникам
військово-патріотичної гри (ВПГ) "Сокіл"/"Джура" сучасного рівня
розвитку інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ), які
використовуються для аналізу та управління складними об'єктами і
процесами в режимі реального часу;
-
формування уявлення у учасників ВПГ "Кіберджура" про сучасні підходи та
інструментарії для управління міністерствами, відомствами,
адміністративно-територіальними одиницями (область, район, об'єднана
територіальна громада (ОТГ), місто, селище, село);
-
формування навичок у створенні систем управління соціально-значущими
процесами (туризм, екологія, демографія, управління публічними ресурсами
тощо) для профорієнтації молоді та подальшого застосування у власних
життєвих стратегіях (наприклад, https://geoportalua.com/).
Виходячи із завдань та складності предметної області управління в означених сферах, у т.ч. військами, і,як наслідок, складності побудови її адекватної моделі, функціонування засобів автоматизації здійснюється в умовах інформаційної та реалізаційної неоднорідності, розподільності і автономності.
1. Лекція Петра Івановича Стужука
2.Лекція Петра Івановича Студука
3. Лекція Петра Івановича Стужука
Лекції Петра Івановича Стужука присвячені підготовці до проведення інноваційного пілотного проекту - КШГ "Кіберджура". Проект націлений на підготовку молоді до забезпечення обороноздатності України на рівні ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ.
Національний університет оборони України ім. І. Черняховського звертається до виховників, викладачів, батьків учнів і школярів з наступним:
«Запрошуємо усі зацікавлені організації та установи до співпраці за напрямком виховання та підготовки молоді до оборони держави з використанням сучасних інформаційних технологій.
З новинами і відеоматеріалами підготовки та проведення КШГ “Кіберджура” можна ознайомитися на сайті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: nuou.org.ua.
З питань розгортання та налаштування елементів АСУВ “Славутич” у школах та інших навчальних закладах звертайтесь по тел. 044 271 08 94, контактна особа – Клінкіна Наталія Андріївна».
Майстер-клас полковника Олександра Володимировича Рапути 16 лютого 2023 року.
Порівняння американських і радянських (після усунення американцями частини технологічних та конструкторських дефектів і промахів) технологій минулої війни http://udachnyj-enot.com.ua/kakoj-tank-byl-luchshe-t-34-ili-shermana-m4a2/?_utl_t=fb&fbclid=IwAR1DTUTfdeUuvyTrtmqmrGxh6ZV3E_WJgqnETB3tL-_YUUIJrteyRNKy_UQ . Сьогодні технології зміщуються у інші виміри і страти. Але жертвам радянської (московської) пропаганди бажано не забувати уроки Другої світової війни і не від маразматика генерала армії Гарєєва.
#Чорнобаївка #200 VS #Валаам #300 Чорнобаївка - це путівка у Валаам-2 для "300" -х, вічний безсмертний барак для дарагіх "расіян" - андрофагів що не стали в степах України "груз 200". Ті що стали гумосом виглядають так (вересень 2022, Харківщина). Бачиш кацапа в Українському чорноземі? А він там. А тепер про майбутнє, яке визначає расіянська культура для расянського глубінного народу. В картинках. Рік - 2022. Але медальки будуть інші. Пральна машина з України в убогій квартирі. Хвора дитина, у якої з аденоїдами - давно дихає ротом, проглядаються стигмати симптомів Дауна чи вроджена алкогольна енцилофатія. Андрофаг ще живий у мертвій країні без сенсів і смислів буття . Валаам - це вирок расіянам, їхня доля . Расіянський солдат - убивця і мародер! Тобі пощастить, якщо станеш добривом в українському чорноземі. Якщо тебе добють свої в твоїй "больнічкє" , де не зможеш пережити "больно". Якщо ж ти виживеш - насолоджуйся своєю картиною світу, ...
Місяць кібербезпеки Кіберджури – 2024: Життєвий шлях історичних постатей в українському кіберпросторі. ГІС-проекти команд джур-кіборгів. Четвертий рік поспіль мережева спільнота Кіберджури вшановує захисниць і захисників України аналітичними сайтами – ГІС-проектами кіберкадетів і джур-кіборгів. Вимоги до ГІС-проектів ті самі, що і в минулому році, нижче. Тут же наведено кращі роботи як школярів і ліцеїстів, так і освітянських колективів. Вчителі на основі створених учнями сторінок підручника проводять інтегровані уроки. Змагання і огляди робіт команд джур-кіборгів відбуватимуться по мірі готовності. Стежте за цією сторінкою. 19 жовтня 2023 року. Місяць кібербезпеки Кіберджури – 2023: Життєвий шлях історичних постатей в українському кіберпросторі. ГІС-проекти команд джур-кіборгів. Щороку 1 грудня – важлива віха в житті Українського народу. Саме у цей день кібер-совенята Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина О...
10. Міжнародна академія геоінформатики (МАІ) спільно з Представництвом НАТО в Україні та партнерами висловлюють Вам повагу й запрошують до участі в конференції на тему: “Кіберджура: Вікно Овертона “Стійка Європа”” . Стратегічна комунікація відбудеться за сприяння Міністерства оборони України і Представництва НАТО в Україні та партнерів. Захід орієнтований в першу чергу на тих, хто формує майбутнє України в умовах революційних технологічних змін: керівників закладів освіти і вчителів, школярів і ліцеїстів. Базова ідея заходу полягає в тому, щоб на окремих прикладах показати як за допомогою сучасних кібер й інформаційно-комунікативних технологій можна підвищити стійкість Європи та знизити спроможності диктаторських режимів до агресії. Довідково. Базові ігрові сценарії КШГ “Кіберджура” базуються на сучасних хмарних технологіях організації простору від компанії Esri. В арміях держав-членів НАТО для забезпечення сумісності та взаємодії використовуються продукти саме цієї ...
Порівняння американських і радянських (після усунення американцями частини технологічних та конструкторських дефектів і промахів) технологій минулої війни http://udachnyj-enot.com.ua/kakoj-tank-byl-luchshe-t-34-ili-shermana-m4a2/?_utl_t=fb&fbclid=IwAR1DTUTfdeUuvyTrtmqmrGxh6ZV3E_WJgqnETB3tL-_YUUIJrteyRNKy_UQ .
ВідповістиВидалитиСьогодні технології зміщуються у інші виміри і страти. Але жертвам радянської (московської) пропаганди бажано не забувати уроки Другої світової війни і не від маразматика генерала армії Гарєєва.
Без патріотичного виховання не здобудемо перемоги. https://www.radiosvoboda.org/a/26961747.html
ВідповістиВидалитиДякуємо!
Видалити